Obočie a mihalnice

  • formovanie obočia
  • farbenie obočia
  • farbenie mihalníc
Je veľmi dôležité si uvedomiť, že tvar a farba obočia sú základom pre správny celkový výraz tváre.
Pre niekoho je úprava obočia nepodstatnou, no opak je pravdou, pretože či už správny alebo nevhodný tvar obočia dokáže doslova zázraky.
Pri farbení obočia používam kvalitné farby na obočie, ktorých účinok vydrží 3-4 týždne. K zvýrazneniu očí Vám namiesto maskary pomôže, ak si dáte zafarbiť aj mihalnice, účinok je 3týždne. Túto službu ocenia hlavne tí, ktorí majú svetlé riasy.
obočie a mihalnice 1
  • 3D riasy
Každá žena vie, že krásne dlhé a husté riasy sú doslova ozdobou tváre. Môžme si ich vytvoriť pomocou kvalitnej maskary, no pred spaním si ich musíme potom odlíčiť. Pre dlhodobý efekt krásnych mihalníc mám pre Vás hodvádne 3D riasy, ktoré vydržia 4-6 týždňov. Predlžovanie rias vykonávam metédou riasa na riasu. Táto technika Vám zaručí dlhé, natočené a husté riasy, ktoré pri vhodne zvolenej dĺžke pôsobia prirodzene. 3D riasy sú odolné voči vode, môžete s ními plávať, cvičiť, ísť do sauny.
Takéto krásne 3D riasy sú ozdobou nielen slávnostnej príležitosti, ale i všedného dňa. Stačí ich len jemne prečesať kefkou, k tomu jemný makeup a je z Vás krásne upravená žena. Veľkou prednosťou 3D rias je i to, že šetria čas, čo ocení dnes každá žena, zvlášť mamičky na materskej.
Pre slávnostnú príležitosť mám pre Vás flitrové riasy alebo kamienky Swarovski.
obočie a mihalnice